Pasak pranešimo, visų žaidėjų savo gretose dar neturinti Lietuvos komanda šioje dvikovoje vertėsi be vartininko Manto Armalio iš Stokholmo „Djurgardens IF“ (Švedija), puolėjų Dariaus Pliskausko iš Piterboro „Phantoms“ (Didžioji Britanija), Aivaro Bendžiaus iš Jesenicės HDD "Jesenice" (Slovakija) ir gynėjų Nerijaus Ališausko iš Karagandos „Saryarkos“ (Kazachstanas), Rolando Aliukonio, Karolio Kubiliaus (abu – Elektrėnų „Energija“).

Lygiame pirmajame kėlinyje pirmieji pasižymėjo varžovai, kuomet po Tomo Vyšniausko klaidos gynyboje įvartį pelnė Romanas Nastopka (06:58).

Lietuvos rinktinė išlygino rezultatą žaisdama mažumoje, kai ritulį perėmęs Arnoldas Bosas iššoko vienas prieš svečių vartininką (12:45).

„Dinamo - Molodečno“ greitai susigrąžino persvarą, kai daugumą išnaudojo Antonas Mochorevas (13:08).

Antrajame kėlinyje dar vieną įvartį pelnė A. Bosas (25:51, T.Kumeliauskas, M.Baltrukonis) ir dar kartą išlygino rezultatą – 2:2.

Lygioje dvikovoje antrojo kėlinio viduryje net trys lietuviai vienas po kito sėdosi ant prasižengusių žaidėjų suolo. Trise, o vėliau keturiese daugiau nei keturias minutes žaidę lietuviai sulaukė beveik 10 smūgių į vartus, tačiau gynėsi patikimai ir atlaikė varžovų spaudimą.

Trečiojo kėlinio pradžioje pagirtinai žaidė vartininkas Artūras Pavliukovas, gelbėjęs komandą trijose sudėtingose situacijose, tačiau nepadėjo ir jis, kai pergalingą įvartį pelnęs Aleksandras Siomaškinas (47:41).

„Turime problemų gynyboje, puolime, tačiau komandoje dar ne visi žaidėjai. Per dažnai klydome prasižengdami ir atidavėme daug jėgų žaisdami mažumoje“, – po rungtynių pažymėjo komandos vyriausiasis treneris vokietis Berndas Haake.

Šeštadienį 13.30 val. abi komandos tarpusavyje susitiks dar kartą.

Kitą savaitę Lietuvos rinktinė autobusu išvyks į Lenkiją, kur Katovicuose (balandžio 14 dieną, 18.00 val.) sužais kontrolines rungtynes su Lenkijos rinktine.