Nuo pat mačo pradžios vyrų rinktinė pabėgo į priekį. Kartu po 7 metų pertraukos vienoje komandoje žaidę broliai Lavrinovičiai per pirmas keturias minutes pelnė 11 taškų, o vyrų komanda nutolo 15:2.

Tragiškai per pirmąjį kėlinį žaidę jaunieji krepšininkai po šešių minučių buvo surinkę vos 5 taškus, o vyrų rinktinė pirmavo 24:5.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau 22-ąją minutę vyrų rinktinės pranašumas dar siekė 26 taškus – 60:34. Du Mariaus Prekevičiaus tritaškiai padėjo jaunimui kilti į lemiamą šturmą. Ramūno Butauto komanda pelnė 10 taškų be atsako ir priartėjo iki 44:60.

38-ąją minutę po Stepono Babrausko dvitaškio jaunimo deficitas sumenko iki 10 taškų (66:76), tačiau kelios klaidos mačo pabaigoje neleido pavyti oponentų.

Lietuvos vyrų rinktinė: Simas Jasaitis - 19 taškų, Kšyštofas Lavrinovičius ir Paulius Jankūnas - po 13 tšk., Darjušas Lavrinovičius - 10 tšk., Tomas Delininkaitis ir Povilas Čiukinas - po 7 tšk., Simonas Serapinas - 6 tšk., Šarūnas Vėlius - 5 tšk., Mindaugas Lukauskis - 3 tšk., (Arvydas Eitutavičius, Tautvydas Lydeka, Marius Pociukonis, Mantas Česnauskis).

Lietuvos jaunimo rinktinė: Marius Prekevičius - 17 tšk., Vaidotas Pridotkas - 14 tšk., Steponas Babrauskas - 13 tšk., Darius Šilinskis - 8 tšk., Gediminas Navickas - 7 tšk., Michailas Anisimovas - 6 tšk., Antanas Kavaliauskas - 5 tšk., Vilius Šumskis nežaidė.

Vyrų rinktinės trenerio asistentas Gintaras Krapikas pasidžiaugė, jog pirmosios stovyklos metu žaidėjai nuoširdžiai dirbo ir treneriams paliko gerą įspūdį.

Kol kas treneriai neuždarė rinktinės durų nė vienam žaidėjui. Paprašytas išskirti kuriuos nors krepšininkus, rinktinės vyriausiojo trenerio asistentas nurodė brolius Lavrinovičius.

"Neketinome kviesti jų į pirmąsias stovyklas, tačiau jie patys pareiškė norą dirbti nuo pat pradžių. Šioje stovykloje abu dvyniai atrodė labai galingai" - teigė Gintaras Krapikas.

Penktadienį Palangoje prasidės antroji rinktinės stovykla. Čia krepšininkai dešimt dienų ruošis rungtynių ciklui Kinijoje ir Australijoje. Į Palangą atvyks ir naujas trenerių kolektyvas. Kinijoje ir Australijoje rungtyniausiančiai Lietuvos rinktinei vadovaus Valdemaras Chomičius kartu su Kęstučiu Kemzūra ir Linu Šalkumi.

Į antrąją stovyklą, kuri truks iki liepos 10 dienos, pakviesti šie krepšininkai:

Vidurio puolėjai ir sunkieji krašto puolėjai

Povilas Čiukinas, Saulius Kuzminskas, Audrius Danusevičius, Martynas Andriukaitis, Tautvydas Lydeka, Tadas Klimavičius.

Lengvieji krašto puolėjai ir atakuojantys gynėjai

Mantas Česnauskis, Vytautas Danielius, Andrius Giedraitis, Mindaugas Lukauskis, Vaidas Pauliukėnas, Simonas Serapinas.

Įžaidėjai

Vidas Ginevičius, Giedrius Gustas.

Kol kas nėra aišku ar stovykloje dalyvaus Andrius Giedraitis.

Iš šių žaidėjų bus formuojama antroji Lietuvos vyrų rinktinė.

Lietuvos krepšininkai į Kiniją išvyks liepos 11 dieną. Šioje šalyje rinktinės kandidatai dalyvaus keliuose tarptautiniuose turnyruose ir susikaus su Kinijos Australijos, N.Zelandijos rinktinėmis.

Lietuvos rinktinė dalyvaus ir B.Stankovičiaus taurės turnyre. Čia Lietuvos varžovais, be Kinijos ir Australijos, bus Argentinos, Angolos, Puerto Riko nacionalinės krepšinio rinktinės.