Tai bus mūšis dėl laikino WBA (Pasaulio bokso asociacijos) planetos čempiono titulo antro pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 69,9 kg). Jį gins Ekvadore gimęs, bet Vokietijos garbę ginantis 30-metis Jackas Culcay. Šis atletas profesionalų ringe patyrė tik vieną nesėkmę – prieš dvejus metus nusileido argentiniečiui Guido Pitto. Paskui jis šventė šešias pergales iš eilės. Iš viso J. Culcay laimėjo 20 kovų (10 - nokautais).

Beje, Vokietijos boksininkas 2010-ais profesionalų ringe pirmame raunde nokautavo Lietuvos sportininką Dmitrijų Sidorovičių.

Šis garsus boksininkas 2009 metais tapo pasaulio mėgėjų čempionato nugalėtoju pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 66,7 kg), o 2008-ais Europos pirmenybėse iškovojo sidabro apdovanojimą. Jis tais pačiais metais dalyvavo olimpinėse žaidynėse, bet liko be medalio.

J. Culcay bendraamžis Australijos atstovas Dennisas Hoganas, kuris gimė Airijoje, tokiais laimėjimais pasigirti negali. Jis anksčiau buvo Australijos vidutinio svorio kategorijos (iki 72,6 kg) ir Airijos čempionas pussunkio svorio (iki 79,4 kg) varžybose.

Tarp profesionalų D. Hogano rezultatai kur kas geresni. Jis triumfavo 22-iose kovose (7 - nokautai), vieną baigė lygiosiomis ir nė karto nesuklupo. Tiesa, Australijos atstovas savo kelyje kol kas nesutiko itin aukšto lygio varžovų.

J. Cuclay ir D. Hogano kovos kartojimą bus galima stebėti sekmadienį 16.55 val.