R. Ryliškienei pirmo etapo antrą dieną žaisti sekėsi daug geriau nei pirmą. Lietuvos atstovė pirmą dieną surinko 1390 taškų (vidutiniškai – 174), o antrą – 1588 (vid. – 198).

Bendrojoje įskaitoje surinkusi 2978 taškus (vid. – 186,1) Lietuvos čempionė tarp 38 dalyvių užėmė 26-ą vietą.

Kovą dėl Čempionų taurės tęs 16 geriausių sportininkių. Tarp jų kol kas neprilygstamai žaidžia švedė Joline Persson Planefors, surinkusi 3959 taškus (vid. – 247,4). Antrą vietą išsaugojo rusė Marija Bulanova (3767; vid. – 235,4), o į trečią pakilo vokietė Nicole Blase (3534; vid. – 220,9), laipteliu žemiau nustūmusi savo tautietę, čempionės titulą ginančią Birgit Poeppler (3504; vid. – 219).

Vyrų varžybose pirmojo etapo A grupėje žaidęs Lietuvos čempionas A. Jurgelevičius pirmą dieną (1478; vid. – 185) buvo 19-as tarp 20 dalyvių. Deja, antrą dieną mūsų sportininkui sekėsi dar prasčiau – surinkti tik 1390 taškų (vid. – 174) ir užimta 20-oji vieta grupėje. Bendrojoje įskaitoje lietuvis surinko 2868 taškus (vid. 179,2) ir tarp 38 dalyvių liko 37-as.

Pirmame etape geriausiai sekėsi suomiui Joonasui Jahi, surinkusiam 3724 taškus (vid. – 232,8). Antras liko austras Leopoldas Grundschoberis (3677; vid. – 229,8), trečias – švedas Magnusas Johnsonas (3634; 227,1).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)