Pirmoji prie starto linijos stojo Lina Šaltytė. Vienvietininkė B finale finišavo antra (7:27.300), bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą ir pateko į olimpiadą.

2016 metais Brazilijoje kartu su lietuve plauks pirmą vietą užėmusi švedė Anna Malvina Svennung (7:26.600) ir trečia likusi austrė Magdalena Lobnig (7:27.520).

Šis pasaulio čempionatas neįtikėtinai sėkmingas Lietuvos irkluotojams. L.Šaltytė ką tik tapo net 10-ąja Lietuvos irkluotoja, patekusia į Rio de Žaneiro olimpiadą! :)Transliacija: http://www.sportas.lt/straipsnis/penki-lietuvos-irkluotojai-kovoja-del-pasaulio-cempionato-medaliu-tiesiogine-vaizdo-transliacija-106407
Posted by Sportas.lt on 2015 m. rugsėjo 6 d.

Vėliau į kanalą išplaukė Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Lietuvos moterų porinė dvivietė valtis A finale užfiksavo penktą laiką tarp šešių įgulų (6:48.64) ir liko be medalių.

Čempionėmis tapo Naujosios Zelandijos atstovės (6:45.090), sidabrą laimėjo graikės (6:46.510), o bronzą – vokietės (6:47.190).

Daug geriau pasirodė vyrų porinė dvivietė valtis. Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter tapo planetos vicečempionais (6:05.310), į priekį praleidę tik titulą apgynusius kroatus (6:03.330). Trečią vietą iškovojo Naujosios Zelandijos duetas (6:06.730).

SIDABRAS! Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritter tapo pasaulio irklavimo vicečempionais!!! :)Transliacija: http://www.sportas.lt/straipsnis/penki-lietuvos-irkluotojai-kovoja-del-pasaulio-cempionato-medaliu-tiesiogine-vaizdo-transliacija-106407

Medaliu pasidabino ir dar vienas lietuvis – vienvietininkas Mindaugas Griškonis pasidabino bronza (6:57.640), į priekį praleidęs tik čempionu tapusį čeką Ondrejų Syneką (6:54.760) ir antrą likusį zelandą Mahe'ą Drysdale'ą (6:55.100).

M.Griškonis pirmą kartą karjeroje iškovojo pasaulio čempionato bronzą!!! :)Plačiau: http://www.sportas.lt/straipsnis/penki-lietuvos-irkluotojai-kovoja-del-pasaulio-cempionato-medaliu-tiesiogine-vaizdo-transliacija-106407

D. Vištartaitė su M. Valčiukaite, R. Maščinskas su S. Ritter ir M. Griškonis savo kišenėse jau turi garantuotas vietas Brazilijoje. Tokį pat rezultatą pasiekė ir vyrų porinė keturvietė valtis. Dominyko Jančionio, Aurimo Adomavičiaus, Žygimanto Gališanskio ir Martyno Džiaugio kvartetas pirmenybėse užėmė 6-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (42)