Į čempionų vartus įvartis krito vos tik prasidėjus rungtynėms. Iš neapdairiai sužaidusių „Bayern“ gynėjų kamuolį perėmęs Kevinas Vollandas vienu lietimu jį pasiuntė tiesiai į vartų tinklą.

Tiesa, dar pirmame kėlinyje svečiai rezultatą išlygino. 41-ą minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Thomasas Mulleris.

73-ią minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Jerome'as Boatengas, o teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį.

Vis tik lenkui Eugenui Polanskiui nepavyko „Hoffenheim“ ekipos antrą kartą išvesti į priekį.

Galiausiai šeimininkai liko be taško. Pačioje mačo pabaigoje „Bayern“ ekipai pergalingą įmušė lenkas Robertas Lewandowskis.

„Eintracht“ 1 - 1 „Augsburg“
24' [0 - 1] Caiuby
86' [1 - 1] Marco Russ

„Koln“ 1 - 1 „Wolfsburg“
30' [1 - 0] Simon Zoller
83' [1 - 1] Nicklas Bendtner

„Hannover 96“ 0 - 1 „Bayer“
18' [0 - 1] Hakan Calhanoglu

„Hoffenheim“ 1 - 2 „Bayern“
1' [1 - 0] Kevin Volland
41' [1 - 1] Thomas Mueller
71' Jerome Boateng („Bayern“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
74' Eugen Polanski („Hoffenheim“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' [1 - 2] Robert Lewandowski

„Schalke 04“ 1 - 1 „Darmstadt“
9' [0 - 1] Konstantin Rausch
47' [1 - 1] Julian Draxler

„Hamburger SV“ 3 - 2 „VfB Stuttgart“
24' [0 - 1] Daniel Ginczek
34' [1 - 1] Ivo Ilicevič
42' [1 - 2] Daniel Ginczek
53' Florian Klein („Stuttgart“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
84' [2 - 2] Pierre-Michel Lasogga
89' [3 - 2] Johan Djourou