Kembridžo universiteto profesorius Devidas Špigelchalteris atliktų tyrimų ataskaitoje skelbia, kad žmonių seksualumas slopsta nuo tada, kai atsidaro internetas. Statistinė šių dienų pora per mėnesį mylisi vos tris kartus. 2000 m. ji tai darė 4, 1990 m. – 5 kartus.

„Anksčiau mūsų gyvenimas buvo aiškiai padalintas į asmeninį ir visuomeninį, - teigia profesorius. – O dabar viskas susimaišė ir visuomeninis gyvenimas integravosi į asmeninį.“

Žmonės visą parą kompiuteriuose, planšetėse ar išmaniuosiuose telefonuose tikrina elektroninį paštą, socialinių tinklų profilius, todėl laisvo, vadinamojo „tuščio“ laiko jiems visiškai nebelieka. D.Špigelchalteris netgi daro prielaidą, kad dėl virtualaus bendravimo vis daugiau žmonių renkasi vienišiaus gyvenimą.

Maža to, technologijų era mūsų gyvenimą pripildo įvairių reikalų, idėjų, renginių, kad bendrauti su antrąja puse tik dviese nebelieka laiko. Keičiasi ir prioritetai – pirmiausia darbas ir reikalai, o tik tada poilsis. „Žodžiu, šiuolaikiniam žmogui su išmaniuoju įrenginiu rankoje, toli gražu ne iki sekso“, - ironizuoja tyrimą atlikęs profesorius.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!