Antras mačas Garliavoje vyks kovo 17 dieną, antradienį.

Pirmame ketvirtyje abiems komandoms pulti sekėsi sunkiai. Įpusėjus ketvirčiui, po Neringos Skadaitės dvitaškio, 9:4 priekyje buvo šeimininkės, tačiau 6 taškus be atsako pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ ne tik varžoves pasivijo, bet ir persvėrė rezultatą – 10:9. Kėlinį dvitaškiu baigė Rasa Knyzaitė ir leido po pirmojo ketvirčio „Hoptrans-Sirenoms“ būti priekyje – 12:9.

Antrame ketvirtyje sėkmingiau žaisti puolime sekėsi „Aistėms-LSU-Paradis“, kurios po Lauros Svarytės dvitaškio vėl išsiveržė į priekį – 15:14, tačiau tuo pačiu atsakė ir Kornelija Balčiūnaitė vėl atstatydama persvarą savo ekipos naudai – 16:15. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę, 6 taškų pranašumą susikrovė šeimininkės, o tokią persvarą „Aistės-LSU-Paradis“ išlaikė iki kėlinio pabaigos – 29:23.

Trečią ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Aistės-LSU-Paradis“, kurios buvo įgijusios 7 taškų persvarą, tačiau po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tritaškio metimo, „Hoptrans-Sirenų“ deficitas sumažėjo iki 4 taškų – 30:34. Keturis taškus baudų metimais pelniusios „Hoptrans-Sirenos“ likus žaisti 3 minutes, jau buvo priekyje – 36:34. Tolimu metimu atsakiusios „Aistės-LSU-Paradis“ ir vėl persvėrė svarstykles į savo pusę – 38:36. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidusios šeimininkės prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 44:38.

Paskutiniame ketvirtyje, po Erikos Liutkutės baudos metimų, komandas skyrė 4 taškai (42:46), tačiau du tolimus metimus pataikiusios „Aistės-LSU-Paradis“ susikrovė dviženklį pranašumą – 52:42. Nors „Hoptrans-Sirenos“ buvo priartėjusios iki 6 taškų (46:52), tačiau tolimas metimas varžoves ir vėl atitolino – 55:46. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenoms“ deficito panaikinti nepavyko, o persvarą išlaikiusios „Aistės-LSU-Paradis“ šventė pergalę.

„Aistės-LSU-Paradis“: L. Svarytė (23 atk. kam.) 16, G. Tamašauskaitė (6 kld.) 14, J. Marmienė (5 kld.) 12, N. Skadaitė (9 atk. kam.) 11.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė (4 rez. perd.) 14, R. Knyzaitė 12, K. Balčiūnaitė (11 atk. kam., 7 per. kam.) 11, A. Baronėnaitė 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)