G. Biruta pataikė 5 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 8 baudos metimus. Aukštaūgis taip pat spėjo atkovoti 5 ir perimti 2 kamuolius, sykį suklysti bei surinkti 3 asmenines pražangas.

Toli gražu ne pačias sėkmingiausias rungtynes sužaidė Domantas Sabonis, atstovaujantis „Gonzaga Bulldogs“ (30/2) komandai. Ekipa, kurios garbę gina lietuvis, vis dėlto iškovojo pergalę – 81:72 (27:29, 54:43) įveikė „San Francisco Dions“ (14/18).

D. Sabonis žaidė 21 minutę ir per tą laiką pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 7 kamuolius bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Tai buvo „West Coast Conference“ turnyro ketvirtfinalis. Jį įveikusi Gonzagos ekipa pusfinalyje susitiks su šį sezoną jau įveikta „Pepperdine Waves“ komanda.

Penktą pergalę iš eilės iškovojo „Darmouth Big Green“ (14/14), šį kartą sunkiai 59:58 (29:30, 30:28) įveikusi „Yale Bulldogs“ (22/9). Gabrielius Maldūnas žaidė 29 minutes ir nugalėtojams pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 2/3 baud.). Aukštaūgis taip pat atkovojo 5, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei 3 sykius prasižengė.

„Ivy League“ konferencijoje po reguliaraus sezono nevyksta turnyras, kurio metu komanda gali iškovoti kelialapį į „Kovo beprotybę“, tada „Darmouth Big Green“ sezonas jau baigėsi.