Po trumposios programos, užėmusi 24 vietą, čiuožėja pateko į varžybų finalą, kurio metu sportininkės atliko laisvąją programą. Ingos Janulevičiūtės laisvoji programa teisėjų buvo įvertinta 74,98 balo (16 vieta), o susumavus abiejų programų rezultatus, aplenkusi dar 6 varžoves ir surinkusi 110,28 balo, galutinėje įskaitoje sportininkė užėmė 18 vietą. Tai buvo vienas geriausių Ingos startų šiame sezone.

Aukso medalį iškovojo Rusijos sportininkė Alena Leonova, sidabras atiteko Prancūzijos sportininkei Berenice Mae Meite, o bronzą laimėjo taip pat Rusijos sportininkė Maria Artemieva.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!