Joano Plazos kariauna savo aikštėje po atkaklios kovos 76:74 (18:14, 22:23, 12:10, 24:27) palaužė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (9/10) klubą.

M. Kuzminskas buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis. Lietuvis per 24 minutes įmetė 17 taškų (7/8 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 2 kartus prasižengė pats.

„Unicaja“: M. Kuzminskas 17 taškų, F. Vasquezas (7/9 dvit.) 16, J. Grangeris (7 rez. perd.) 15, C. Greenas 9, K. Vasileiadis 8;

„Laboral Kutxa“: D. Admasas (4/5 dvit.) 13, F. San Emeterio 11, C. Iversonas (7 atk. kam.) 10, J. Mike'as ir T. Shengelia - po 7.

D. Dulkys Italijoje trenerio pasitikėjimo nesulaukė

Dar vieną pergalę Italijos krepšinio lygos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (13/4) komanda. Ji svečiuose 72:62 (14:19, 20:13, 18:16, 20:14) įveikė Romos „Acea“ (6/11) krepšininkus.

Pergalingose rungtynėse D. Dulkys aikštėje praleido vos 6 minutes, bet spėjo įmesti 5 taškus (1/2 trit., 2/2 baudos), perimti kamuolį, išprovokuoti varžovo pražangą ir 2 kartus prasižengti.

Venecijos ekipą į pergalę vedė Hrvoje Peričius ir Phillas Gossas, atitinkamai pelnę 15 ir 12 taškų. Pralaimėjusiems Bobby Jonesas ir Kyle'as Gibsonas įmetė po 14 taškų.