„Real“ sekmadienį varžovų aikštėje rezultatu 84:89 (20:16, 25:20, 21:26, 18:27) nusileidęs į keturioliktą poziciją pakilusiems Madrido „Estudiantes“ (3 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkams.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 14 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą ir trissyk prasižengė. Per 17 su puse žaidimo minutės (17:33) J. Mačiulis pataikė 4 tritaškius iš 5 ir 1 dvitaškį metimą iš 2.

21 tašką į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Felipe Reyesas, 14 – Ioannis Bourousis, 11 – Sergio Llullas. Nugalėtojams Nacho Martinas pelnė 19 taškų, Javieras Salgado – 15, Xavis Rabaseda – 14.

Antrą vietą Ispanijos krepšinio čempionate su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užima Malagos „Unicaja“ komanda su Mindaugu Kuzminsku, o trečią – „FC Barcelona“ (8/2) ekipa.

Devintą nesėkmę dešimtojo turo mače patyrė autsaideris Manresos „La Bruixa d'Or“ klubas su Mariumi Grigoniu, svečiuose 62:66 (9:19, 22:15, 18:15, 13:17) nusileidęs devintoje vietoje esantiems Tenerifės „Iberostar“ (5/5) krepšininkams.

22 minutes ir 41 sekundę aikštelėje praleidęs lietuvis taškų nepelnė, tačiau sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė. M. Grigonis prametė tritaškį ir visus 5 dvitaškius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)