Juodupė“ ilgai bandė kibti į atlapus vienam čempionato lyderių. „Baltų ainiai“ greitai įmušė pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Remigijus Guoga (05:15), bet svečiai rezultatą išlygino po Sergejaus Obožino smūgio (05:57).

Pirmąjį kėlinį kauniečiai baigė dviem įvarčiais ir pabėgo nuo varžovų. Tačiau neilgam. „Juodupė“ antrojo kėlinio viduryje išnaudojo kiekybinę persvarą, kai pasižymėjo Deivis Zdanovičius (32:01) ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Kauniečiai trečiojo kėlinio pradžioje „Baltų ainiai“ ir vėl padidino persvarą po Tomo Lukausko įvarčio (41:28), tačiau svečiai ir toliau rodė užsispyrimą ir dar kartą sušvelnino skirtumą iki minimumo po dar vieno S. Obožino įvarčio (52:13).

Šiose rungtynėse lyg ant sparnų žaidęs S. Obožinas galų gale vainikavo viso klubo pastangas ir išlygino rezultatą 4:4 (56:28), tačiau kauniečiai greitai atsipeikėjo ir Jevgenijus Čiugajus priešpaskutinę minutę vėl išvedė šeimininkus į priekį (58:57).

Svečiai kilo lemiam šturmui, tačiau juos sustabdė Ryčio Vasiliausko pražanga palikusi „Juodupės“ žaidėjus keturis prieš penkis.

Rezultatas:

„Baltų ainiai“ – „Juodupė“ 5:4 (3:1, 0:1, 2:2)

„Baltų ainiai“: D. Streckis 2 įvarčiai, R. Guoga, T. Lukauskas, J. Čiugajus - po 1;

„Juodupė“: S. Obožinas 3, D. Zdanovičius 1.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):