Abi ekipos taškais šiame sezone pasigirti negali, ypač jų badą jaučia „Ober-Haus“, kuri žengė priešpaskutinėje vietoje septynių komandų čempionate.

Įtampa jautėsi ir ant ledo, kur klubai žaidė atsargiai ir brangindami kiekvieną pavojingą situaciją.

Pirmieji pirmojo kėlinio viduryje pasižymėjo „Ober-aus“ žaidėjai, kurie po Patriko Misiuko 8 įvarčio sezone (08:12) išsiveržė į priekį.

„Hockey Punks“ paruošė atsakymą per pertrauką ir iškart po jos Karolis Šlikas (21:18) išlygino rezultatą.

„Ober-Haus“ nepametė taiklumo ir vėl išsiveržė į priekį po Vitalijaus Sevruko smūgio (35:07).

Po itin nerezultatyvios trečiojo kėlinio pradžios, kuri pasižymėjo tik pražangomis, intrigą ant ledo įkaitino Donatas Dirginčius (53:03), kuris išlygino rezultatą 2:2. Tačiau „Ober-Haus“ pademonstravo užsispyrimą ir norą pasiekti pergalę – Edvinas Stankevičius (58:25) išvedė komandą į priekį 3:2 ir išplėšė komandai pergalę, nepaisant varžovų bandymų paskutiniąsias 35 sekundes žaisti be vartininko.

„Hockey Punks“ – „Ober-Haus“ 2:3 (0:1, 1:1, 1:1).

„Hockey Punks“: K. Šlikas, D. Dirginčius po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: P. Misiukas, V. Sevrukas, E. Stankevičius po 1 įvartį.

7. „Rokiškis“ 5 1 0 0 4 18:40 3

Kitos čempionato rungtynės įvyks šeštadienį Kaune, kur 18.30 val. Ledo arenoje susitiks vietos „Baltų ainiai“ ir Juodupės „Juodupė“.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)