Moterų 7,5 km sprinte sėkmingiausiai iš lietuvaičių pasirodžiusi Natalija Paulauskaitė užėmė 46-ą vietą. Kartą suklydusi šaudykloje bei šliuožusi vieną baudos ratą, ji distanciją įveikė per 23 minutes 27,0 sekundės.

48-a finiše buvo Marija Kanačenko (23:38,7; 1 baudos ratas), o Gaudvilė Nalivaikaitė (24:45,1; 2 baudos ratai) tarp 94 biatlonininkių tenkinosi 71-a pozicija.

Moterų sprintą laimėjo lenkė Weronika Nowakowska-Ziemniak (21:36,8), aplenkusi be klaidų šaudžiusią norvegę Bentę Landheim (21:46,9) ir japonę Fuyuko Suzuki (22:02,5; 1 baudos ratas).

Vyrų 10 km rungtyje Vytautas Strolia (29:38,9; 5 baudos ratai) užėmė 80-ą vietą, Rokas Suslavičius (31:01,4; 4 baudos ratai) liko 97-as, o Šarūnas Jukna (31:31,3; 1 baudos ratas) tarp 122 dalyvių tenkinosi 101-a pozicija.

Nugalėjo Latvijos biatlonininkas Andrejus Rastorgujevas (26:02,8; 2 baudos) ratai), antrą vietą užėmė norvegas Larsas Bergeris (26:04,8; 2 baudos ratai), o trečias finišavo be klaidų šaudęs vokietis Michaelis Willeitneris (26:07,1).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!