Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Renaldas Seibutis. Lietuvis per 26 žaidimo minutes įmetė 26 taškus (8/9 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

„Darussafaka“: Renaldas Seibutis 26, Johnas Shurna 25 (7/10 trit.), Lynnas Greeras 15 (6/6 baud., 5 kld.), Huseyinas Koksalas 9, Darnellis Brownas (5 atk. kam.) ir Jamonas Lucasas (6 rez. perd.) po 8.

„Turk Telekom“: Joshua Carteris 23 (6/7 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), Mychaelas Rollas 16 (7 rez. perd.), Cemalis Nalga 14, Davydas Josephas 9 (5 rez. perd.), Benjamynas McCauley 8.

Tuo tarpu Stepono Babrausko atstovaujama Stambulo „Belediyesi“ (1/2) komanda svečiuose 71:81 (22:16, 17:25, 20:21, 12:19) nusileido Bandirmos „Banvit“ (2/1) krepšininkams ir patyrė antrą nesėkmę šalies pirmenybėse.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos kapitonas šiose rungtynėse aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 1 tašką (0/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams 15 taškų surinko Vladimiras Dragičevičius, Charlesas Davisas pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Alexas Stephensonas ir Caneris Topaloglu, kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 16 taškų.

E. Žilionio ir A. Mažučio klubas Latvijoje patyrė pirmą pralaimėjimą

Pirmą pralaimėjimą Latvijos krepšinio lygoje patyrė Liepojos „Liepaja/Triobet“ (6/1) klubas, kuris svečiuose 69:74 (16:19, 16:21, 20:20, 17:14) nusileido Jėkabpilio „Jekabpils“ (4/2) krepšininkams.

Liepojos klubui atstovaujantis Edgaras Želionis per 28 minutes įmetė 11 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Andrius Mažutis žaidė 30 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rungtyniaujantis Povilas Čukinas per 28 minutes surinko 10 taškų (4/9 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

„Jekabpils“: Rinaldas Sirsinsas 20 (3/5 dvit., 3/9 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.), Devinas Tayloras (8 atk. kam.), Povilas Čukinas ir Paveilas Veselovas (5 atk. kam.) po 10, Edgaras Štelmaheris 7.

„Liepaja/Triobet“: Tomas Leimanis 14 (3/4 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), Lauris Blausas 13 (8 atk. kam.), Edgaras Želionis 11, Janis Antropas (6 per. kam.) ir Gintas Antropas po 8.

„Telekom Baskets“ lietuviai prie pergalės pridėjo 21 tašką

Pergalę Vokietijos lygoje iškovojo du lietuvius turinti Bonos „Telekom Baskets“ (3/3) ekipa, kuri svečiuose 87:71 (25:25, 23:13, 18:14, 21:19) pranoko Getingeno „BG Gottingen“ (2/4) krepšininkus.

Tadas Klimavičius ant parketo praleido 24 minutes ir prie pergalės pridėjo 12 taškų (5/11 dvit., 2/3 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 11 atšokusių kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Benas Veikalas žaidė 22 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, 2 kartus prasižengė bei surinko 5 naudingumo balų.

„Telekom Baskets“: Eugene'as Lawrence'as 14 (2/4 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), Tadas Klimavičius, Angelo Caloiaro (6 atk. kam.), Andrejus Mangoldas ir Ryanas Brooksas (1/7 trit., 5 atk. kam.) po 12, Dirkas Maedrichas ir Benas Veikalas po 9.

„BG Gottingen“: Harperis Kampas (8/10 baud., 5 atk. kam.) ir Davidas Godboldas (5 atk. kam.) po 18, Alexas Ruoffas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Khalidas El-Aminas (0/5 trit., 7 rez. perd.) po 10.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.