Lietuvos ekipa prastai pradėjo rungtynes, dažnai klydo ir leido varžovėms pelnyti taškus greitomis atakomis. Sužaidus 5 minutes vengrės pirmavo 11:6, netrukus jos spurtavo ir susikrovė dviženklį pranašumą (16:6, 4 min.). Vyriausiasis treneris Ričardas Maceina paprašė minutės pertraukėlės, po kurios lietuvės kiek sumažino deficitą (11:18, 2min.). Bet per likusį laiką Lietuvos merginoms labiau priartėti nepavyko – 15:23.

Antrajame ketvirtyje lietuvės toliau nerado priešnuodžių varžovių puolimui (27:17, 7 min.),o pačios sunkiai rinko taškus. Įpusėjus kėliniui Lietuvos krepšininkės jau buvo suklydusios 13 kartų, kai tuo tarpu vengrės vos 3-is, o deficitas išaugo iki 14 taškų (20:34). Lietuvės neatsigavo iki pat didžiosios pertraukos – 24:42.

Antroje mačo dalyje savo žaidimo taip ir neradusi Lietuvos komanda nekėlė grėsmės Vengrijos ekipai. Po 30 minučių varžovės pirmavo 57:31, o paskutinis ketvirtis buvo daugiau formalumas.

Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Roberta Mizgerytė – 9 taškai, Laura Želnytė (8 atk.kam.) ir Austėja Širšinaitytė pridėjo po 7-is.

Lietuvės prarado net 27-is kamuolius. 9 klaidas padarė Greta Tamašauskaitė.

Trečiadienį Lietuvos rinktinė susitiks su Vokietijos komanda.