aA
Suzuki Motor Corp“ Jungtinėse Valstijose atšaukia 184 244 „General Motors“ (GM) pagamintus automobilius dėl kylančios gaisro grėsmės. Tokią informaciją penktadienį pateikė JAV Nacionalinės greitkelių ir eismo saugumo administracijos (NHTSA) pareigūnai, praneša „Reuters“.
© Gamintojo nuotr.

Atšaukiami „Suzuki Forenza“ bei „Suzuki Reno“ 2004-2008 metų gamybos automobiliai, nes nekokybiškos detalės dienos žibintuose gali perkaisti ir sukelti kibirkštį ar gaisrą, rodo NHTSA pateikiami dokumentai.

Panašus defektas buvo pastebėtas ir GM trečiadienį atšauktuose 284 tūkst. „Chevrolet“ markės automobiliuose – iš jų beveik 218 tūkst. taip pat atšaukiami Jungtinėse Valstijose. Abiejų įmonių automobilius surinko ta pati GM gamykla Pietų Korėjoje.

„Suzuki“ atstovai pateiktos informacijos kol kas nekomentavo, tačiau „General Motors“ anksčiau kalbėjo, kad įmonėje buvo užfiksuoti dėl minėtos techninės problemos kilusių gaisrų atvejai, tačiau jų metu žmonės nenukentėjo.

Šiuo metu „Suzuki“ planuojamo atšaukimo detalės dar tikslinamos, įmonė praneš automobilių savininkams, kur jiems kreiptis, nurodo NHTSA.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.