Pergalę iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko aštuonis kartus per pastaruosius devynerius metus šį turnyrą laimėjęs ir šiemet favoritu laikomas pajėgiausias planetos tenisininkas ispanas Rafaelis Nadalis, 6:3, 6:3 nugalėjęs kroatą Ivaną Dodigą.

Staigmeną pateikė kroatas Marinas Čiličius, 7:5 6:7 (3:7) 7:6 (7:5) privertęs kapituliuoti 2004-aisiais Katalonijos sostinėje triumfavusį ir penktąjį reitingą turėjusį ispaną Tommy Robredo.

Kituose vėlai vakare pasibaigusiuose aštuntfinalio mačuose Santiago Giraldo iš Kolumbijos 4:6, 6:4, 7:5 įveikė austrą Dominicą Thiemą, o vokietis Philippas Kohlschreiberis 7:5, 6:3 nugalėjo kitą Austrijos tenisininką Jurgeną Melzerį.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 422 100 eurų čekis ir 500 ATP reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)