Mūsiškiams šeštadienį teks kovoti su Kroatija.

Vos vieną tašką turintys rumunai liko priešpaskutiniai ir dėl išlikimo grupėje grumsis su olandais.

Lietuvos rinktinei po du įvarčius pelnė Donatas Kumeliauskas ir Arnoldas Bosas (vieną - į tuščius vartus), vieną įmušė Artūras Katulis. Santykį du kartus švelnino Levente Zsokas (1:2) ir Csanadas Fodoras (2:4).

Čempionato auksas - lenkams

Šio čempionato aukso medalius bei vienintelį kelialapį į I diviziono A grupę jau užsitikrino Lenkijos (12 tšk.) rinktinė, kuri ketvirtadienį 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) privertė pasiduoti antrą vietą išsaugojusius Kroatijos (8 tšk.) ledo ritulininkus.

Britai palaužė olandų pasipriešinimą

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Didžiosios Britanijos rinktinė 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) laimėjo prieš Olandiją ir turnyro lentelėje taškais pavijo Lietuvą (po 6 tšk.).

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Lenkija4400019:412
2.Lietuva4300113:69
3.Kroatija4210113:78
4.Didžioji Britanija420029:106
5.Rumunija400136:201
6.Olandija400044:180

Pirmą vietą turnyre užsitikrinusi Lenkijos komanda tapo vienintelio kelialapio į I diviziono A grupę savininke, o paskutinė turnyre Vilniuje likusi ekipa iškris į II divizioną.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (429)