Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti vos 1 min. 40 sek. šeimininkai atsiliko 108:116, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Jamesas Hardenas, kuris iš pradžių pataikė du dvitaškius, o tiksint paskutinėms sekundėms smeigė ir rezultatą išlyginusį tritaškį – 117:117.

Pratęsimo metu jau dominavo „Rockets“, kurie po trijų iš eilės Francisco Garcios ir Chandlerio Parsonso tritaškių šovė į priekį 130:122 ir nebeleido suabejoti savo pranašumu.

Mačas nesėkmingai susiklostė Donatui Motiejūnui, kuris per 16 min. nepelnė nė taško ir prametė visus savo metimus – 0/3 dvitaškiai, 0/2 baudos. Tiesa, lietuvis atkovojo 3, o perėmė 1 kamuolį ir blokavo 1 varžovo metimą bei 2 kartus prasižengė.

D. Motiejūną, kurio metimai skriejo toli nuo tikslo, iš vėžių galėjo išmušti keistas „Rockets“ trenerio Kevino McHale'o sprendimas, kai praėjusiose rungtynėse su Oklahomos „Thunder“ jis puikiai pirmajame kėlinyje pasirodžiusį Lietuvos rinktinės puolėją (per 6 min. – 4 taškai) vėliau pamiršo ir nė akimirkai nebesugrąžino į aikštę.

Visų D-Mo metimų ir bloko video:

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (6/13 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 11/12 baudos, 10 rez. perd.), Omeras Ašikas 18 (23 atk. kam.), Jeremy Linas 19, Chandleris Parsonsas ir Isiahas Canaanas po 15, Terrence‘as Jonesas 14, Francisco Garcia 11 taškų.

„Nuggets“: Evanas Fournier 26 (6/10 tritaškiai), Aaronas Brooksas 24 (15 rez. perd.), Quincy Milleris 19, Kennethas Fariedas 16 (13 atk. kam.), Timofejus Mozgovas 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (29)