Dusyk suklydęs šaudyklose T.Kaukėnas 10 km nuotolį įveikė per 25 minutes 40,3 sekundės ir finiše 1 minutę bei 36,8 sekundės pralaimėjo antrą pergalę iš eilės bei trečią sezone iškovojusiam norvegui Johannesui Thingnesui Boe.

Be klaidų šaudęs Karolis Dombrovskis nuo norvego atsiliko 2 minutėmis 16,5 sekundės ir liko 54-as tarp 86-ių finišavusių (startavo 89) sportininkų.

Antrąją vietą šeštadienį užėmė rusas Aeksandras Loginovas, o trečias liko amerikietis Lowellas Bailey.

Sočio (Rusija) žiemos olimpiados čempionas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as buvo tik vienuoliktas:

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 24 min. 03,5 sek. (0 baudos ratų)
2. Alexandr Loginov (Rusija) atsiliko 18,5 sek. (0)
3. Lowell Bailey (JAV) 19,4 (0)
4. Ondrej Moravec (Čekija) 19,7 (0)
5. Carl Johan Bergman (Švedija) 26,0 (1)
...
35.Tomas Kaukėnas 1:36,8 (2)
...
54.Karolis Dombrovskis 2:16,5 (0)
...
86.Mateusz Janik (Lenkija) 6:46,6 (6)

Dar 6 įskaitinius taškus „uždirbęs“ Tomas Kaukėnas pasaulio biatlono taurės vyrų varžybų bendrojoje įskaitoje su 37 taškais pakilo į 67-ąją vietą (po 18 rungčių iš 22):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 744 tšk.
100.Sven Grossegger (Austrija) 4

Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurės varžybų sprinto lenktynėse liko 54-ta

Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų aštuntojo etapo Suomijoje moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį 54-ą vietą užėmė Diana Rasimovičiūtė, o Natalija Kočergina liko 72-a.

Kartą šaudykloje suklydusi D.Rasimovičiūtė antrąją pergalę iš eilės bei trečiąją šiame sezone iškovojusiai pasaulio taurės varžybų lyderei suomei Kaisai Makarainen pralaimėjo 2 minutes 11,8 sekundės, o du baudos ratus sukusi N.Kočergina nuo suomės atsiliko 3 minutėmis 15,7 sekundės.

Antrą vietą šeštadienį užėmė norvegė Tora Berger, trečią - čekė Gabriela Soukalova:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 20 min. 53,6 sek. (1 baudos ratas)
2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 6,2 sek. (0)
3. Gabriela Soukalova (Čekija) 12,9 (0)
4. Anastasija Kuzmina (Slovakija) 18,1 (1)
5. Selina Gasparin (Šveicarija) 27,0 (1)
...
54.Diana Rasimovičiūtė 2:11,8 (1)
...
72.Natalija Kočergina 3:15,7 (2)
...
87.Kristel Vigipuu (Estija) 4:59,5 (4)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 18 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 66-ą vietą, o Natalija Kočergina (11 tšk.) - 87-oje pozicijoje: