Itin permainingų rungtynių pradžia svečiams iš Barselonos nieko blogo nežadėjo.

Jau nuo pat pirmų minučių po truputį persvarą krovęsi katalonai po dviejų kėlinių turėjo saugų 12 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Šeimininkai pradėję aktyviau gintis ir rezultatyviai baigti atakas, ėmė artėti, o ketvirtame kėlinyje po Zorano Planiničiaus dvitaškio persvėrė rezultatą savo naudai - 57:55. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes šeimininkai turėjo susikrovę jau 7 taškų persvarą (71:64). Tačiau kaip paaiškėjo vėliau tokios persvaros pergalei nepakako.

Barcelona“ laimėjusi atkarpą 5:0 sumažino atsilikimą iki 2 taškų, o tada prasidėjo laiko stabdymai pražangomis. Likus žaisti vos 2 sekundes Bradas Olesonas stojo mesti dviejų baudos metimų, o svečių deficitas siekė 3 taškus. Pirmą baudos metimą pataikęs B. Olesonas antrą prametė tyčia, tačiau laiku ranką kyštelėjęs Joe Dorsey pataisė baudos metimą, išlygino rungtynių rezultatą ir perkėlė visus įvykius į pratęsimą.

Per papildomą laiką „Barcelona“ ėmė tolti nuo savo varžovų ir pergalės iš savo rankų jau nepaleido - 89:84.

„Anadolu Efes“: Kostas Vasileiadis ir Zoranas Planiničius (9 rez. perd.) po 14, Jamonas Gordonas ir Keremas Gonlumas (7 atk. kam.) po 13, Duško Savanovičius 9 taškai.

„Barcelona“: Ante Tomičius 26 (11/16 dvitaškiai, 15 atk. kam., +40 naud. bal.), Juanas Carlosas Navarro 17 (2/8 tritaškiai, 11 rez. perdav.), Kostas Papanikolaou 10, Alejandro Abrinesas ir Boštjanas Nachbaras po 7 taškus.