Lygiai vykusiame mače nugalėtojas paaiškėjo pačioje rungtynių pabaigoje. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dviem minutėm rezultatas buvo lygus (69:69), tačiau tada „Palangos“ legionierius iš JAV Jarmaine Love įmetė du tritaškius ir pataikė vieną baudą iš dviejų, dar keturis taškus pridėjo Rokas Mažionis, o svečiams sėkmingai sužaisti rungtynių pabaigos nepavyko.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo po 19 taškų įmetę Jarmaine Love ir Rytis Biliartas, 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Erikas Kubilius, 10 taškų pelnė Deividas Anužis.

„Vilniaus-MRU“ komandoje žibėjo 22 taškus įmetęs ir 12 kamuolių atkovojęs Karolis Brusokas. 14 taškų pelnė Tadas Padegimas, 10 – Vitalijus Lukša.