Vilniečiai išdrįso pirmieji svečių tvirtovėje pasižymėti, kai įvartį daugumoje pelnė Artūras Adomavičius (08:50). Apskritai, vėliau abi komandos pagirtinai naudojosi kiekybine persvara. Dar pirmajame kėlinyje Valdas Škadauskas išlygino rezultatą (11:06).

Po antrajame kėlinyje pelnyto Nicko Aubino įvarčio (25:25), komandos pasikeitė vaidmenimis ir nuo šiol besivejančiųjų vaidmenyje jau buvo vilniečiai, kurie dar antrajame kėlinyje išlygino rezultatą – 2:2 po Nikolajaus Sidorovo smūgio (34:52).

V. Škadauskas išnaudojo kiekybinę persvarą ir tėškė dar vieną argumentą tvirtindamas, jog jo komanda stipresnė (45:30), N. Sidorovas pademonstravo (47:49), jog ir vilniečiai nepėsti, kai žaidžiama penkiese prieš keturis ir vėl rezultatas lygus 3:3.

Tačiau labiau patyrę Elektrėnų komandos žaidėjai sugebėjo ištampyti varžovų gynybą kai turėjo net dviejų žaidėjų persvarą ant ledo, o pasižymėjo Andrius Poškus (52:09). Netrukus jis „kalė“ dar vieną įvartį (53:12) ir vilniečiai palūžo, leidę vos po 15 sekundžių pasižymėti ir Vytui Paražinskui (53:27).

Paskutinio žodžio dar nebuvo pasakęs elektrėniškis V. Škadauskas (57:39), kuris ir vėl išnaudojo kiekybinę persvarą, o „Ober-Haus“ paskutinę rungtynių minutę tenkinosi įvarčiu ant ledo turėdamas dviem žaidėjais daugiau – pasižymėjo Edvardas Valickas (59:08).

„Lokiai-Poseidonas“ – „Ober-Haus“ 7:4 (1:1, 1:1, 5:2).

„Lokiai-Poseidonas“: V. Škadauskas 3, A. Poškus 2, V. Paražinskas, N. Aubinas po 1 įvartį.

„Ober-Haus“: A. Adomavičius, E. Valickas po 1 įvartį.