Svečiai iš Rusijos laikė žaidimo gijas didžiąją susitikimo dalį, tačiau aikštės šeimininkai galingai pasirodė paskutiniame ketvirtyje, kurio pabaigoje rezultatas buvo lygus - 69:69. Kai jau atrodė, kad teks laukti pratęsimo, taikliai iš toli atakavo (1/6 tritaškiai) mačo didvyriu tapęs kroatas Krunoslavas Simonas.

S. Jasaitis per 25 minutes pelnė 14 taškų (0/1 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Lietuvis taip pat perėmė 2 kamuolius, sykį suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

M. Kalnietis per 33 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas, pats sykį prasižengė, o suklydo net 6 kartus.

11 taškų prie pergalės prisidėjo Sergejus Bykovas (2/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), 10 - Richardas Hendrixas (9 atk. kam., 3 rez. perd.), 7 - Krunoslavas Simonas.

J. Mačiulis per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas, suklydo 3 bei prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 18 ir 13 taškų surinkę Jamesas Gistas (6/7 dvitaškiai) ir Nikosas Pappas. Roko-Leni Ukičius įmetė 8 taškus (1/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai).

Kitose šios grupės rungtynėse Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubas savo aikštėje pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai 63:73 (15:25, 17:6, 19:23, 12:19).

„Laboral Kutxa“: Miljko Bjelica 14 (7 atk. kam.) 14, Andresas Nočioni 10, Tiboras Pleisas 9, Rimantas Kaukėnas 2 taškai.

„Crvena Zvezda“: DeMarcusas Nelsonas 22 (6/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, +31 naud. bal.) 22, Blake'as Schilbas 18, Charlesas Jenkinsas 10 taškų.

D grupėje taip pat rungtyniauja Vilniaus „Lietuvos rytas“.