Pirmąjį įvartį nugalėtojams 39-ą susitikimo minutę pelnė iki 83 minutės žaidęs Egidijus Juška, Tomas Rimas ir Gintas Širmelis rungtyniavo visas 90 minučių.

Po 9 taškus, tačiau po ketverių rungtynių, taip pat turi Talino "Levadia" ir Narvos "Trans" vienuolikės.

"Levadia" futbolininkai trečiadienį namuose 5:0 (3:0) sutriuškino Talino "Dinamo". Nugalėtojams vieną įvartį pelnė Martynas Karalius (55 min.), o Vitoldas Čepauskas šįsyk nežaidė.

Trečioje pozicijoje esanti "Trans" komanda, žaidusi be vartininko Vito Mališausko, savo aikštėje 4:1 (3:0) nugalėjo "Kuressaare" ekipą.

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo ir su 4 taškais į šeštą vietą pakilo Talino "Flora" vienuolikė su Tomu Sirevičiumi. "Flora" klubas, kuriame lietuvis žaidė visą susitikimą, namuose 2:0 (0:0) įveikė "Valga" futbolininkus.

Penktosios turo rungtynės tarp dviejų Tartu miesto komandų "Tammeka" ir "Merkuur" baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):