Lietuvos rinktinės lyderė fechtavimosi rungtyje buvo dvylikta (860 tšk.), plaukime - šešiolikta (1104 tšk.), o kombinuotoje - kroso ir šaudymo - rungtyje finišavo šešta (1996 tšk.).

20-metė G. Venčkauskaitė su 3956 taškais šioje grupėje buvo vienuolikta. Fechtavimosi rungtyje ji buvo 25-a (748 tšk.), plaukime - 24-a (1048 tšk.) bei laimėjo kroso ir šaudymo (2160 tšk.) rungtį.

Atrankos varžybų A grupėje nugalėjo amerikietė Margaux Isaksen (4032 tšk.), aplenkusi ukrainietę Iriną Chochlova (3984 tšk.) bei Pietų Korėjos atstovę Soo Jin Yang (3984 tšk.).

B kvalifikacinėje grupėje (35 dalyvės) nugalėjo vokietė Annika Schleu (3964 tšk.), antra buvo lenkė Oktawia Nowacka (3964 tšk.), o trečia pozicija tenkinosi Rusijos atstovė Donata Rimšaitė (3960 taškų).

J. Kinderis taip pat iškopė į finalą

Sėkmingai vyrų atrankos varžybas įveikė ir tarp 36 finalo dalyvių pateko bei kovą dėl medalio šeštadienį tęs Justinas Kinderis.

26-erių metų Lietuvos sportininkas C atrankos grupėje (27 dalyviai) su 4420 taškų buvo dvyliktas bei tapo paskutinio kelialapio į finalą savininku iš šios grupės.

J. Kinderis fechtavimosi rungtyje buvo penktas (904 tšk.), plaukime - tryliktas (1272 tšk.), o kombinuotoje - kroso bei šaudymo rungtyje - vienuoliktas (2444 tšk.).

C grupės nugalėtoju tapo prancūzas Christopheris Patte'as (4468 tšk.), aplenkęs rusą Aleksandrą Lesuną (4468 tšk.) bei Pietų Korėjos sportininką Jinhwq Jungą (4468 tšk.).

Vyrų atrankos varžybų A grupėje (26 dalyviai) triumfavo meksikietis Alvaro Sandovalas (4540 tšk.), antras buvo vengras Adamas Marošis (4512 tšk.), o trečioji vieta atiteko kinui Jianli Guo (4512 tšk.).

Kvalifikacinėje B grupėje (27 dalyviai) triumfavo amerikietis Nathanas Schrimsheras (4472 tšk.), aplenkęs prancūzus Valentiną Belaudą (4472 tšk.) ir Valentiną Pradesą (4464 taškai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)