Šis Ispanijos tenisininko laimėjimas - jau antras iš trijų šiais metais tarpusavyje žaistų mačų ir 21-as per visą karjerą (susitiko 36-ą kartą).

Trečiojo seto pratęsime R. Nadalis iš karto ėmėsi darbo, įsiveržė 6:0 ir pergalingai užbaigė pusfinalio dvikovą, kuri truko 2 valandas ir 28 minutes.

„Šiandien žaidžiau labai aukšto lygio tenisą. Priėmiau teisingus sprendimus svarbiais momentais“, - pergalės priežastis įvardijo ispanas.

„Tai buvo lygių varžovų dvikova ir tik keli taškai nulėmė nugalėtoją. Tiesiog jis geriau sužaidė mačo pabaigą, - sakė pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius.

Turnyro finale R. Nadalis susitiks su šeimininku Milošu Raoničiumi (ATP-13), kuris kitame pusfinalyje 6:4; 1:6; 7:6 (7:4) nukovė tėvynainį Vaseką Pospisilį.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 1000 ATP reitingo taškų bei 547,3 tūkst. JAV dolerių čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (30)