Finale nugalėtojui nusileidęs italas L. Lodde pelnė sidabrą (122+15 +12). Bronza atiteko Kipro atstovui G. Achilleos (123 + 14 +13).

Lietuvos šaudymo sporto sąjungos vadovybės sprendimu šių metų Europos čempionate negalėjo dalyvauti geriausias Lietuvos apvalaus stendo atstovas Ronaldas Račinskas, kuris yra pastarųjų metų Lietuvos čempionas, 2010 ir 2011 metų Europos taurės prizininkas ir Lietuvos rekordininkas (kurio geriausiais rezultatas - 124 pataikymai iš 125 - prilygsta pasaulio rekordui).

Primename anksčiau vykusių varžybų tranšėjiniame stende, kuriose dalyvavo trys Lietuvos atstovai, rezultatus.

K. Žemaitis pataikė į 108 taikinius iš 125 galimų ir užėmė 74 vietą iš 82 dalyvių. R. Sventickas su tokiu pačiu rezultatu - 75-as, A. Zareckis - 80-as (105 pataikymai).

Europos čempionu tapo kroatas J. Glasnovičius. Jis kvalifikacinėse varžybose, pusfinalyje ir finale suklydo vos po kartą (124+14+14). Sidabras atiteko italui F. Massimo (122+14+10), o bronza - Airijos atstovui D. Burnettas (122+13+12).

Komandų rikiuotėje Lietuvos tranšėjinio stendo rinktinė liko paskutinė tarp 23 komandų. Jos rezultatas - 321 pataikymas iš 375. Nugalėjo Kroatijos sportininkai (363 pataikymai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)