D.Zubrus šiame mače per 19 žaidimo minučių du kartus smūgiavo į svečių vartus.

Įvarčius nugalėtojams rusas Sergejus Gončiaras, švedas Ulfas Dahlenas ir čekas Jaromiras Jagras. Įvarčių autoriai svečių gretose - Jassenas Cullimore'as ir Brianas Holzingeris.

Aštuntą nesėkmę dvidešimt pirmose NHL čempionato rungtynėse trečiadienį patyrė ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimantis Dariaus Kasparaičio Pitsbergo "Penguins" klubas, namie 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) nusileidęs Vankuverio "Canucks" komandai.

Lietuvis per 17 žaidimo minučių blokavo net penkis varžovų smūgius bei pirmame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius aikštelės šeimininkų gretose čekas Janas Hrdina.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė švedas Markusas Naslundas, po vieną - Toddas Bertuzzi ir Justinas Kurtzas.