Didžiausios staigmenos autoriumi tapo olandas Igoris Sijslingas, pirmajame rate 7:6 (7:3), 4:6, 6:4 įveikęs trečiąjį reitingą turėjusį 2011 metų šio turnyro finalininką prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą.

Antradienį pirmajame rate savo pasirodymą turnyre baigė dar du pirmojo aštuntuko žaidėjai - rumunas Victoras Hanescu 7:6 (7:4), 6:3 įrodė savo pranašumą prieš septintąjį pagal skirstymą lenką Jerzy Janowiczių, o rusas Nikolajus Davydenka 6:3, 6:2 nugalėjo aštuntąją raketę vokietį Florianą Mayerį.

Kituose šešioliktfinalio mačuose antradienį pergales iškovojo bulgaras, italas, prancūzas ir slovakas.

5-Gilles Simon (Prancūzija) - Daniel Brands (Vokietija) 7:6 (7:3), 6:4;

Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Bernard Tomič (Australija) 6:3, 3:6, 6:3;

Matteo Viola (Italija) - Marcel Granollers (Ispanija) 5:7, 6:3, 6:1;

Martin Kližan (Slovakija) - Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) 6:4, 3:6, 7:5.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 305 tūkst. eurų čekis bei 500 ATP klasifikacijos taškų.