Čempionu tapo Rusijos atstovas Grigorjus Medvedevas, kuris trasoje užtruko 22 min. 32 sek., sidabras atiteko vengrui Marcelliui Horvathui (22:48 min.), o bronzą iškovojo Suomijos sportininkas Kare Kaskinenas (24:06 min.).

Kitiems Lietuvos atstovams sekėsi kiek prasčiau - Vilius Stankevičius (34:19 min.) užėmė 33-ią vietą, Tautvydas Zaliauskas (35:52 min.) buvo 39-as, o Vytenis Miliūnas (37:21 min.) liko 43-ias.

Vyrų elito grupėje puikų rezultatą pasiekė Regimantas Kavaliauskas, kuris 6,9 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 26 min. 01 sek. ir užėmė 7-ą vietą. Aukso medalis atiteko Austrijos atstovui Tobiasui Breitschadeliui, kuris trasoje užtruko 24 min. 45 sek., sidabras atiteko Čekijos sportininkui Marekas Pospišekas (24:47 min.), o bronzos apdovanojimą iškovojo rusas Ruslanas Gritsanas (24:59 min.).

Kiti lietuviai liko toli nuo lyderių - Šarūnas Dmukauskas (30:45 min.) užėmė 39-ą vietą, Egidijus Pilybas (31:49 min.) buvo 49-as, Tautvydas Žilinskas (37:56 min.) liko 69-as, o Petras Andrašiūnas (42:06 min.) užėmė 80-ą vietą.

Moterų elito grupėje tarp Lietuvos atstovių geriausiai sekėsi Ramunei Arlauskienei, kuri 5,1 km su 17 kontrolinių punktų trasą įveikė per 26 min. 09 sek. ir iškovojo 11-ą vietą, Karolina Mickevičiūtė (28:09 min.) užėmė 22-ą vietą, Vaida Reinartaitė (30:19 min.) buvo 34-a, Roma Puišienė (34:17 min.) užemė 47-ą vietą, Milda Černeckytė (57:32 min.) liko 68-a.

Nugalėtoja tapo Šveicarijos sportininkė Christine Schaffner, kuri trasoje užtruko 21 min. 45 sek., antrą vietą iškovojo Didžiosios Britanijos atstovė Emily Benham (22:07 min.), o trečia buvo lenkė Anna Kaminska (22:33 min.).

Merginų jaunimo (iki 20-ies metų amžiaus) grupėje Algirda Zaliauskaitė 4,3 km trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 46 min. 46 sek. ir užėmė 27-ą vietą. Nugalėtoja tapo Prancūzijos atstovė Lou Denaix, kuri trasoje užtruko 21 min. 52 sek.

Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate dalyvauja 277 sportininkai iš 31 šalies. Čempionato dalyviai dar kovos dėl apdovanojimų vidutinės, ilgos trasos bei trijų etapų estafečių varžybose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)