Žiūrovams išskirtinius „Renault“ sportinius modelius („Renault Maxi 5 Turbo“, „Alpine Renault A110“, „Renault Alpine A443“) pristatys prie kompanijos istorijos kūrimo prisidėję lenktyninkai: Alainas Prostas, kuris nuo šių metų vasario yra „Renault“ vardo ambasadorius, Jeanas Ragnotti, Michelis Leclère‘as ir Emmanuelis Guigou.

Istoriškai svarbūs kompanijos automobiliai ir naujausi modeliai bus pristatyti atskirame paviljone. Čia bus galima susipažinti su daugiau nei 110 metų „Renault“ darbo vaisiais – nuo pirmosios pergalės su „Renault“ varikliu 1902-ųjų Paryžiaus – Vienos lenktynėse iki 10-ojo „Formulės 1“ konstruktorių titulo 2011 m.

Renginyje taip pat bus eksponuojami dabar gaminami modeliai – „Renault Twizy“, „Renault ZOE“ ir „ZOE 24 H Challenge“, kuris neseniai pasiekė naują pasaulio rekordą, kaip ilgiausią atstumą per 24 valandas įveikęs elektromobilis.

Gudvudas – itin angliška šventė

Nuo 2006-ųjų festivalyje nedalyvavusi, šiais metais „Renault“ sugrįžta ir vėl tampa Gudvudo greičio festivalio partnere.

Pirmasis automobilių renginys Gudvude buvo surengtas 1936 m., kai devintasis Ričmondo hercogas suorganizavo įkalnės lenktynes rūmų teritorijoje. Antrasis pasaulinis karas viską sustabdė, tačiau jis paspartino Gudvudo lenktynių žiedo statybas. Pirmosios lenktynės čia buvo surengtos 1948 m., o paskutinės – 1966 m.

1993 m. grafas Charlesas Gordonas-Lennoxas, tikras automobilių fanatikas, norėjo atkurti lenktynes regione, tačiau negavo leidimo iš naujo atidaryti žiedą. Taigi jis nusprendė namų teritorijoje surengti savo paties festivalį. Tai netrukus tapo itin sėkmingu renginiu, sutraukusiu 30 tūkst. lankytojų, o po kurio laiko išaugusiu iki 180 tūkst. žiūrovų.

Gudvudo greičio festivalio pažiba dabar yra įkalnės lenktynės, šalia kurių vyksta daugybė kitų atrakcijų – elegantiškiausio automobilio rinkimai, ateities technologijų paviljonas, automobilių parodos ir net specialūs renginiai mažiesiems lankytojams.

Šis suvažiavimas taip pat yra proga akis į akį susitikti su vienais geriausių lenktynininkų automobilių sporto istorijoje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)