Turnyro organizatoriai tikrai nepagailėjo futbolininkų, rengdami varžybų tvarkaraštį. Anglijos lygos taurės turnyro rungtynes "Manchester United" žaidė jau kitą dieną, po išvakarėse vykusių principinių Anglijos čempionato rungtynių Liverpulyje, kurias čempionai 1:3 pralaimėjo vietos "Liverpool" ekipai.

"Manchester United" komandos treneris seras Alexas Fergusonas pirmadienį į pagrindinę sudėtį įtraukė net septynis žaidėjus, kurių amžius neviršija 21 metų. Keturiems iš jų pirmadienio mačas tapo debiutu Mančesterio vienuolikėje.

"Arsenalo" treneris Arsene'as Wengeras po išvakarėse patirto pralaimėjimo 2:4 prieš "Charlton Athletic" klubą, taip pat pakeitė septynis žaidėjus.

Šeimininkams tris įvarčius jau pirmame kėlinyje (15 min., 30 min. iš 11 m baudinio ir 45 min.) pelnė pasaulio čempionas prancūzas Sylvainas Wiltordas, vieną - nigerietis Nwankwo Kanu, 66-ą minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Anglijos lygos taurės turnyro aštuntfinalyje lapkričio 26 dieną Londono "Arsenal" futbolininkai namie susitiks su I lygos "Grimsby" klubu.

Kitos aštuntfinalio poros (skliaustuose nurodyti žemesni divizionai, kuriuose rungtyniauja komandos):