Lemiamas rungtynes Lietuvos čempionai "Energijos" ledo ritulininkai 2:5 (1:0, 0:3, 1:2) pralaimėjo turnyro šeimininkui Gdansko "GKS/Stoczniowiec" klubui, kuris pirmauja ir bendroje Baltijos taurės turnyro įskaitoje.

Jau 2 minutėje po žaidžiančio trenerio Dmitrijaus Medvedevo įvarčio "Energija" išsiveržė į priekį 1:0, tačiau antrame kėlinyje praleido 3 "sausus" įvarčius.

Trečiajame kėlinyje 53 minutę po geriausio "Energijos" gretose pripažinto mačo žaidėjo Rolando Aliukonio įvarčio elektrėniškiai sušvelnino rezultatą 2:3, bet tuoj pat praleido du įvarčius ir nusileido varžovams.

Lenkijos žiniasklaida vėl pažymėjo puikų lietuvių vartininko Nerijaus Dauksevičiaus, kuris atrėmė net 42-u Gdansko žaidėjų smūgius, žaidimą.

Beje, šiose grubiose rungtynėse komandos "uždirbo" net 186 baudos minutes, iš jų 120 - "Energijos" žaidėjai, trys iš kurių - Egidijus Bauba, R.Aliukonis ir Petras Nausėda - buvo pašalinti iki susitikimo pabaigos.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos Ogrės ASK (Latvija) klubas net 11:2 (3:1, 2:1, 6:0) sutriuškino Estijos klubų rinktinę. Paskutinis IV Baltijos taurės turnyro etapas 2005-ųjų vasario pradžioje vyks Latvijoje.