Vyrų 60 metrų bėgimo atkarpoje Rytis Sakalauskas pasiekė 6,69 sek. rezultatą ir iškovojo pirmąją vietą. Toje pačioje rungtyje Lukas Gaudutis finišą pasiekė po 6,93 sek. ir liko ketvirtas.

Moterų 60 metrų barjeriniame bėgime iš keturių startavusių sportininkių Sonata Tamošaitytė buvo antra, jos rezultatas – 8,20 sek. Nepralenkiama šį kartą buvo Alina Talay iš Baltarusijos, atkarpą ji įveikė per 8,05 sek.

Vyrų šuolio į aukštį rungtyje Raivydas Stanys pašoko 2,14 metrus ir pelnė penktą vietą, tuo tarpu Ernestas Raudys su 2 metrų rezultatu liko devintas. Rungties nugalėtou tapo Rusijos sportininkas Sergėjus Milokumovas, jo rezultatas – 2,22 metrai.