Čempione sprinto trasoje tapo Švedijos atstovė Josefine Engstrom, kuri trasoje užtruko 13 min. ir 20 sek.

Sidabro apdovanojimas atiteko rusei Polinai Malčikovai (13 min. 28 sek.), o bronza – Suomijos sportininkei Sonjai Morsky, kuri trasą įveikė per 13 min. ir 31 sek.

Lietuvos rinktinės lyderė R. Arlauskienė trasoje užtruko 14 min. ir 41 sek. Kita mūsų šalies atstovė Jolanta Šulčienė (16 min. 02 sek.) užėmė 31-ą vietą tarp 48-ių startavusių dalyvių.

Nerijus Šulčys trasoje (D.Lazausko nuotr.)
Vyrų grupėje geriausią rezultatą tarp lietuvių pasiekė Nerijus Šulčys, kuris 3,15 km trasą su 12 kontrolinių punktų įveikė per 13 min. 51 sek. ir užėmė 30-ą vietą. Vitalijus Petrulis trasoje užtruko 13 min. 55 sek. ir buvo 32-as, o Regimantas Kavaliauskas (14 min. 25 sek.) liko 43-ias tarp 72-ių startavusių dalyvių.

Nugalėtoju tapo Suomijos sportininkas Staffanas Tunisas, kuris trasą įveikė per 12 min. 20 sek., sidabras atiteko bulgarui Stanimirui Belomaževui (12 min. 23 sek.), o bronzos apdovanojimą iškovojo rusas Eduardas Chrennikovas (12 min. 27 sek.).

Kartu su Europos suaugusių čempionatu Ukrainoje vyksta ir jaunųjų orientacininkų pirmenybės, kuriose startuoja nemažas būrys perspektyvių Lietuvos sportininkų.

Jaunimo (iki 20-ties metų amžiaus) merginų grupėje Gabrielė Keinaitė sprinto trasoje iškovojo 18-ą vietą, Vesta Ambrazaitė buvo 37-ta, o Algirda Zaliauskaitė liko 45-ta.

Jaunimo vaikinų tarpe Vilius Stankevičius užėmė 28-ą vietą, o Danius Kalvaitis buvo 40-tas.

Jaunučių (iki 17-os metų amžiaus) vaikinų grupėje Nojus Kalvaitis užėmė 27-ą vietą. Jaunučių merginų grupėje Dovilė Makselytė buvo 18-a, Greta Stankevičiūtė užėmė 23-čią vietą, o Vaiva Laurutytė liko 29-a.

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai dar varžysis vidutinės trasos, trijų etapų estafečių bei ilgos trasos rungtyse.