Vienvaldžiai pirmenybių lyderiai elektrėniškiai nuo pat susitikimo pradžios turėjo iniciatyvą, tačiau jiems tik vieną sykį pirmame kėlinyje pavyko nuginkluoti rusų klubo vartininką. 10-ą rungtynių minutę tai padarė L. Rimkus.

Iškart po pertraukos, kai aikštėje „ESSM/Energijos“ komandoje buvo vienu žaidėju daugiau, I. Zagretdinovas dar kartą pasiuntė ritulį į „Delovaja Rus“ ekipos vartus. Netrukus rezultatyviausias rusų klubo žaidėjas A. Nekerovas tiksliu smūgiu sušvelnino svečių atsilikimą iki minimumo, bet baigiantis kėliniui L. Rimkus vėl grąžino dviejų įvarčių pranašumą.

Paskutiname kėlinyje buvo aiškiai matyti, kad „Delovaja Rus“ žaidėjams jau trūksta jėgų. Nebespėdami paskui greitus ir techniškus lietuvius, rusai dažnai pažeisdavo taisykles ir nemažą laiko tarpą buvo priversti rungtyniauti mažumoje. Trečiame kėlinyje įvarčius pelnė vien tik elektrėniškiai. Lietuvių klubo gretose pasižymėjo I. Zagretdinovas ir Š. Kuliešius.

„ESSM/Energija“ - „Delovaja Rus“ - 5:1 (1:0, 2:1, 2:0).

„ESSM/Energija“: L. Rimkus ir I. Zagretdinovas po 2, Š. Kuliešius 1 įvartis.

„Delovaja rus“: A. Nekerovas 1 įvartis.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

OH klubas užtikrintai keliauja link konferencijos nugalėtojų vardo

I diviziono Rytų konferencijos lyderiai Vilniaus OH klubas ir toliau rungtyniauja sėkmingai. OH ekipa 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) įveikė Vilniaus „Ice wind“ komandą. OH pirmajame kėlinyje du kartus skriaudė varžovus, o po 40 minučių kovos pirmavo jau 3:0. Iškovojęs pergalę šioje dvikovoje, OH klubas gali lengviau atsipūsti. Mat iki šių rungtynių būtent „Ice wind“ komanda pagal prarastus taškus buvo potenciali konferencijos lyderė.

OH – „Ice wind“ 4:1 (2:0, 1:0, 1:1).

OH: A. Adomavičius, N. Sidorovas, A. Silinas ir R. Bukauskas po 1 įvartį.

„Ice wind“: V. Bartkevičius 1 įvartis.

„Vilkai“ vejasi lyderius, „Hockey punks“ traukia rankinį stabdį

Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ sumažino apsukas ir 5:9 (1:1, 3:6, 1:2) pralaimėję Vilniaus „Vilkams“, patyrė trečią nesėkmę per ketverias paskutines rungtynes. „Hockey punks“ kaip lygūs su lygiais su varžovais kovėsi kėlinį, o rungtynių likimas išsisprendė antrame kėlinyje, kuomet „Vilkai“ įgijo trijų įvarčių persvarą.

„Pankai“ neatsigavo ir patyrė pralaimėjimą, praktiškai atsisveikindami su viltimis konferencijoje užimti bent antrą vietą ir pratęsti kovą dėl apdovanojimų. Tuo tarpu „Vilkai“ ir toliau įnirtingai persekioja konferencijos lyderius.

„Hockey punks“ – „Vilkai“ - 5:9 (1:1, 3:6, 1:2).

„Hockey punks“: A. Mitkevičius, M. Kartenis, D. Varnys ir J. Čižas po 1 įvartį.

„Vilkai“: G. Tamašauskas ir N. Nogtevas po 3, B. Četvertakas 2, A. Jermakovas 1 įvartis.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Klaipėdos kautynėse – sunki „Kirų“ pergalė prieš „Torą“

I diviziono Vakarų konferencijos mače Klaipėdos „Toras“ pralaimėjo Klaipėdos „Kirams“ 2:3 (1:1, 0:2, 1:0). Dinamiškose rungtynėse pirmi pasižymėjo absoliutūs konferencijos autsaideriai „Toro“ ledo ritulininkai, kurie jau 4-ą minutę pelnė įvartį. „Kirai“ atsakė P. Šalajevo įvarčiu po 5 minučių. Antrame kėlinyje „Kirai“ pelnė du įvarčius be atsako.

Tačiau visai kitaip galvojo „Toras“, kuris 52-ą minutę rezultatą sušvelnino iki minimumo, o priešpaskutinę minutę nugalėtojo likimą galėjo perkelti į pratęsimą, kuomet iš artimos distancijos į vartus nepataikė laisvas E. Pavliukovas.

Po pergalės „Kirai“ sugrįžo į trečią konferencijos vietą ir turi teorinius šansus kautis dėl antros pozicijos, suteikiančios teisę bandyti prasimušti į finalo ketvertą.

„Toras“ – „Kirai“ - 2:3 (1:1, 0:2, 1:0).

„Toras“: L. Garbonis ir S. Jakuta po 1 įvartį.

„Kirai“: P.Šalajevas, S. Skurstenis ir O. Zbarazskis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):