Pirmame rungtynių kėlinyje vyko atkakli kova - priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Paskutines pirmo ketvirčio minutes sėkmingiau sužaidę „Fenerbahce Ulker“ ekipos krepšininkai turėjo trapią 3 taškų persvarą. Antrame rungtynių kėlinyje Bojano Bogdanovičiaus puikaus žaidimo dėka, prieš pertrauką komandas skyrė net 17 taškų (24:41).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. „Uniks" krepšininkai spurtavo 23:9 ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai (53:56). Paskutiniame rungtynių ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi Henry Domercantas. Amerikietis ėmėsi lyderio vaidmens, o jo vedami „Uniks“ persvėrė rezultatą ir sugebėjo išsaugoti pranašumą (76:71).

„Uniks“: Vladimiras Veremejenko 17, Piotras Samoilenka ir Henry Domercantas po 16, Nathanas Jawai'us 8, Mike'as Wilkinsonas 3 taškai.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 24, Omeras Onanas 12, Jamesas Gistas 8, Oguzas Savašas ir Emiras Preldžičius po 7, Curtis Jerrelsas 5 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.