Dar prieš prasidedant ketvirtam kėliniui „Šiauliai“ prieš savo varžovus pirmavo 12 taškų skirtumu (76:64), tačiau prieniškiai nepalūžo ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę Arminas Urbutis dvitaškiu išvedė „Rūdupį“ į priekį (87:86).

Valdas Vasylius baudų metimais vėl persvėrė santykį šiauliečių naudai (87:88), tačiau likus žaisti 2 sekundes svečių žaidėjas Denzelis Bowlesas prasižengė, o A. Urbutis realizavo pergalingus baudos metimus (89:88). Tiesa D. Bowlesas dar galėjo išplėšti pergalę „Šiauliams“, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

„Rūdupis“ - „Šiauliai“ - 89:88 (27:33, 18:26, 19:17, 25:12).

„Rūdupis“: Artūras Milaknis 17, Gediminas Orelikas 16, Gintaras Kadžiulis 15, Arminas Urbutis 14 taškų.

„Šiauliai“: Valdas Vasylius 20, Denzelis Bowlesas 18, Mindaugas Žukauskas 15 taškų.

Trečia „Kėdainių Triobet“ pergalė šį LKL sezoną

Kėdainių „Kėdainiai Triobet“ (3-7) krepšininkai iškovojo trečią pergalę Lietuvos pirmenybėse. Kėdainiškiai savo aikštėje rezultatu 86:72 (25:16, 20:23, 12:11, 29:22) įveikė Palangos „Naglio“ (2-11) komandą.

„Kėdainiai Triobet“ - „Naglis“ - 86:72 (25:16, 20:23, 12:11, 29:22).

„Kėdainiai Triobet“: Davidas McClure'as 19, Aurimas Adomaitis 16, Marius Valukonis 15 taškų.

„Naglis“: Paulius Kleiza 20, Nikita Barinovas 12, Paulas Davisas 11 taškų.

Trileris Utenoje baigėsi „Juventus“ pergale

Utenos „Juventus“ (5-7) krepšininkai iškovojo sunkią pergalę prieš Lietuvos lygos autsaiderę Panevėžio komandą. Savo aikštėje žaidę uteniškiai 82:79 (17:23, 34:22, 9:17, 22:17) paskutinėmis sekundėmis palaužė „Techaso“ (1-10) ekipą. Pergalingą tritaškį pataikė Arūnas Vasiliauskas.

Likus žaisti 25 sekundes rezultatas buvo lygus (79:79), tačiau tuomet po „Juventus“ minutės pertraukėlės į aikštelę išbėgo A. Vasiliauskas ir pataikė tolimą metimą. Panevėžio krepšininkai turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet Vaido Čepukaičio tritaškis skriejo pro šalį.

„Juventus“ - „Techasas“ - 82:79 (17:23, 34:22, 9:17, 22:17)

„Juventus“: Vaidotas Volkus 21, Gintautas Matulis ir Gediminas Maceina po 13 taškų.

„Techasas“: Vaidas Čepukaitis 19, Osvldas Matulionis 17, Julius Žurna 9 taškai.