Rungtynėse Kaune aikštelės šeimininkės sėkmingai pradėjo dvikovą ir po Courtnay Pilypaitis tolimo metimo pirmavo 7 taškų persvara (14:7).

Tačiau iki kėlinuko pabaigos likus 2 minutėms, Šarūnė Jasiunskaitė realizavo abu baudų metimus bei sumažino „LKKA-Aisčių“ atsilikimą iki minimumo – 16:17.

Po nerezultatyvios antro kėlinuko pradžios „VIČI-Aisčių“ persvara ėmė didėti. Po Santos Okockytės baudos metimo čempionato lyderių pranašumas tapo dviženkliu. Prieš didžiąją pertrauką aikštelės šeimininkės pataikė du tolimus metimus ir pirmavo 15 taškų persvara – 44:29.

„LKKA-Aistės“ pademonstravo charakterį ir spurtavo trečiojo kėlinuko pradžioje. Po Ugnės Avižienytės tritaškio skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (40:48). Dėka Amandos Kemežys ir C. Pilypaitis rezultatyvaus žaidimo per porą minučių „VIČI-Aistės“ susigrąžino turėtą pranašumą, o ketvirtį stipriausia šalies komanda baigė spurtu, per kurį be atsako pelnė 11 taškų – 70:47.

Per paskutines 10 minučių „VIČI-Aisčių“ persvara sparčiai augo. Aikštelės šeimininkės išnaudojo priekinę liniją, į patogias pozicijas metimams išvesdamos Liną Pikčiūtę, Vaidą Sipavičiūtę ir A. Kemežys. Kėlinuko viduryje pirmus taškus šį sezoną pelnė po traumos į rikiuotę sugrįžusi Milda Sauliūtė (91:51). Per likusį rungtynių laiką žaidimas išsilygino. 100-ąjį „VIČI-Aisčių“ tašką baudų metimais pelnė Mantė Kvederavičiūtė.

Trečiame penktadienio mače Utenos „Utenos“ krepšininkės savo aikštėje rezultatu 70:64 (16:20, 12:18, 21:6, 21:20) laimėjo prieš Kauno rajono „Sirenas“ ir iškovojo šeštą pergalę. „Sirenoms“ tai  buvo šeštas pralaimėjimas šį sezoną.

„VIČI-Aistės“ - „LKKA-Aistes“ - 103:65 (22:18, 24:13, 24:16, 33:18).

„VIČI-Aistės”: Courtnay Pilypaitis 23, Vaida Sipavičiūtė 18 (8 atk. kamuoliai), Tatjana Likhtarovič 15 taškų.

„LKKA-Aistės”: Jolanta Marmienė 16, N. Skadaitė 12, Laura Svarytė 10 taškų (9 atk. kam.).

„Kibirkštis-Tichė-Iki“ - „Lemminkainen“ - 89:72 (28:15, 15:17, 22:15, 24:25).

„Kibirkštis-Tichė-Iki“: Kristina Vengrytė 20 (5 atk. kam.), Greta Šniokaitė 17 (4 rez. perdav.), Brigid Bowley 11, Gintarė Petronytė 10 (5 atk. kam.), Eglė Šniokaitė ir Sakellie Daniels po 8, Sigita Galdikaitė 5, Santa Dreimane 4 taškai.

„Lemminkainen“: Rita Mileškienė 17 (7 atk. kam.), Vaitkutė 14 (4 atk. kam.), Monika Grigalauskytė 13 (7 atk. kam.), Lina Aglinskaitė 10 taškų.

„Utena“: Ela Briedytė 21, Gintarė Kirstukaitė 17, Eglė Žygelytė 10 taškų (10 rez. perd.).

„Sirenos“: Eglė Tarasevičiūtė 20 (13 atk. kam.), Kristina Alminaitė ir Rasa Žemantauskaitė-Mataišaitienė po 13, Indrė Keršulytė 10 taškų.