„Stoke City” namuose susitiko su Londono „Tottenham” futbolininkais. Šias varžybas šeimininkai laimėjo rezultatu 2-1 ir turnyrinėje lentelėje pakilo į aštuntą poziciją.

Pirmasis minėtojo mačo įvartis krito 13-ą minutę, kai po puolėjo Peterio Croucho perdavimo kamuolį į „Spurs” vartų tinklą pasiuntė Matthew Etheringtonas.

Tas pats Etheringtonas pirmojo kėlinio pabaigoje, 43-ą minutę, padvigubino „Stoke” ekipos pranašumą, kai vėl nuginklavo vartininką Bradą Friedelį. Šį kartą jis tai padarė po Jonathano Walterso perdavimo.

„Spurs” rezultatą sugebėjo sušvelninti 62-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavus Emmanueliui Adebayorui, tačiau tai buvo paskutinis šio mačo įvartis. Verta paminėti, kad 82-ą minutę Younesas Kaboulas prieš save išvydo antrą geltoną kortelę.

Kitose varžybose pergalę šventė „Sunderland” ekipa, kuri 2-1 palaužė „Blackburn”. Pergalę „juodosioms katėms” puikiu baudos smūgiu išplėšė Sebastianas Larssonas.

„Stoke City” 2 - 1 „Tottenham”

13' [1 - 0] Matthew Etherington
43' [2 - 0] Matthew Etherington
62' [2 - 1] Emmanuel Adebayor (11 m.)

„Sunderland” 2 - 1 „Blackburn”

17' [0 - 1] Simon Vukcevic
84' [1 - 1] David Vaughan
90' [2 - 1] Sebastian Larsson