Per 25 minutes (25:10) ji pataikė 5 dvitaškius iš 9, realizavo visus 7 baudų metimus bei prasi-engė 4 kartus.

20 taškų į viešnių krepšį įmetė Naignouma Coulibaly, 13 - Laetitia Kamba.

Šeštą nesėkmę vienuoliktose rungtynėse patyrė aštuntą vietą užimantis Sent Aman lez O „Hainaut Basket“ klubas su Marina Solopova, svečiuose 63:71 (16:14, 21:14, 10:21, 16:22) nusileidęs į ketvirtą poziciją pakilusioms Sen Severo „Landes Basket“ (7/4) krepšininkėms.

Klaipėdietė pralaimėjusioms pelnė 8 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą 2 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus. 31 minutę (30:53) rungtyniavusi M. Solopova pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 7 bei 1 baudos metimą iš 2.

Čempionate pirmauja po dešimt pergalių iš 11 galimų iškovojusios „Challes-les-Eaux“ ir Lato „Basket Montpellier Agglomeration“ komandos.

Penktas G.Narvičiūtės atstovaujamos ekipos pralaimėjimas Italijos pirmenybėse

Penktą nesėkmę Italijos moterų krepšinio lygos aštunto turo rungtynėse patyrė bei į devintą vietą dvylikos komandų turnyre nukrito Gabrielės Narvičiūtės atstovaujamas Parmos „Lavezzini“ klubas.

Parmos krepšininkės svečiuose 55:59 (14:19, 12:10, 18:12, 11:18) turėjo pripažinti penktoje pozicijoje esančios „Pool Comense“ (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Lietuvės sąskaitoje per 3 žaidimo minutes - 2 taškai (dvitaškiai 0/1, baudos 2/4) ir 1 pražanga.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Rebecca Tobin, po 9 - Nicole Antibe ir Adriana Moises Pinto.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Jiullian Harmon, 13 - Brooke Smith, 12 - Cameo Hicks.

Italijos moterų krepšinio pirmenybių gretose su 7 pergalėmis iš 8 galimų žengia Taranto „Cras“ ir Umbertidės „Liomatic“ klubai.

Aštunta komandos su L.Rickevičiūte pergalė Lenkijos lygoje

Aštuntą pergalę Lenkijos moterų krepšinio čempionato XI turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Rybniko KK ROW klubas su Laimos Rickevičiūte, namuose 56:55 (13:17, 15:12, 18:11, 10:15) nugalėjęs septintoje pozicijoje esančias Lodzės „LKS Siemens AGD“ (6 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkes.

Vos daugiau nei 4 minutes (4:14) žaidusi lietuvė nė karto nemetė į varžovių krepšį, gynyboje atkovojo vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą prasižengė.

Čempionate su 11 pergalių iš eilės pirmauja Krokuvos „Wisla Can-Pack“ ekipa, lenkianti Gdynės „Lotos“ komandą bei vicečempioną Polkovicių CCC (po 9/2) klubą su Gintare Petronyte.