Lietuvišką pasą į Lenkijos pilietybę išmainęs Mantas Česnauskis žaidė beveik 22 minutes ir prie pergalės prisidėjo 12 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/1 baudos). Gynėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 2 pražangas.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai čempionato turnyro lentelėje žengia antri.

Ukrainos krepšinio lygoje Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ (3/12) klubas, kuriame vyriausiuoju treneriu dirba Donaldas Kairys ir rungtyniauja Gytis Sirutavičius, išvykoje 80:70 (18:9, 20:19, 24:16, 18:26) pranoko „BC Dnipro“ (10/5) ekipos krepšininkus.

G. Sirutavičius aikštelėje praleido 24 minutes ir pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 5, bet prarado 2 kamuolius. Lietuvis taip pat surinko 3 asmenines pražangas. Aikštelę krepšininkas paliko savo sąskaitoje turėdamas 19 naudingumo balų.

Šiuo metu Dnepropetrovsko „Dnipro-Azot“ Ukrainos lygoje užima 12-ą vietą.

Talino „Kalev“ (4/8) ekipa, kuriai astovauja Deividas Nazarovas, Estijos krepšinio čempionate savo akštelėje 60:73 (11:15, 16:17, 15:22, 18:19) turėjo pripažinti to paties miesto „Kalev/Cramo“ (13/1) ekipos pranašumą.

D. Nazarovas aikštelėje praleido tik 5 minutes, tačiau per jas pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos) ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tiesa, krepšininkui nepavyko išvengti asmeninės pražangos.

„Kalev“ ekipa šiuo metu Estijos čempionate užima 5 vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.