Pralaimėjusiųjų gretose D. Rinkšalis aikštėje praleido 29 minutes ir per jas pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Įdomu tai, kad „Terriers“ gretose pasižymėti pavyko vos 5 krepšininkams.

„Terriers“: Karlas Cochranas (5 atk. kam.) ir Kevinas Giltneris po 10 taškų.

„Badgers“: Joshas Gasseras (5 atk. kam.) 16, Jaredas Berggrenas (7 atk. kam.) ir Ryanas Evansas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13 taškų.

Kur kas geriau sekėsi Gabui Maldūnui ir jo atstovaujamai „Big Green“ (1/2) komandai, kuri 66:62 (36:26, 30:36) nugalėjo Brainto universiteto „Bulldogs“ (1/3) atstovus ir iškovojo pirmą pergalę.

Su kiekvienomis rungtynėmis vis rezultatyviau žaidžiantis G. Maldūnas šįkart pelnė 15 taškų (6/6 dvitaškiai, 3/4 baudos) per 26 žaidimo minutes. Jis taip pat pridėjo 10 atkovotų kamuolių, 3 blokuotus metimus, po kartą rezultatyviai perdavė ir perėmė kamuolį, vienąsyk suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Gediminas Bertašius ir šį kartą nerungtyniavo.

„Big Green“: R. J. Griffinas 29, Gabas Maldūnas (6/6 dvitaškiai, 10 atk. kam.) 15 taškų.

„Bulldogs“: Alexas Francis (8 atk. kam.) 14, Frankie Dobbsas (7 rez. perd.) 12, Corey Maynardas 11, Raphaelas Jordanas 10 taškų.

Pergalę iškovojo ir Rytų Tenesio „Buccaneers“ valstybinis universitetas. „Piratai“ išvykoje 81:71 (48:36, 33:35) nugalėjo Trojos „Trojans“.

Lukas Poderis per 20 žaidimo minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, prarado ir perėmė po 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

„Buccaneers“: Marcusas Dubose 27, Jarvis Jonesas 14, Tommy Hubbardas (10 atk. kam.) 13, Isiahas Brownas 11 taškų.

„Trojans“: R. J. Scottas (7 atk. kam.) 15, Nicas Combsas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.