Penktą nesėkmę čempionate patyrė bei į penkioliktą vietą nukrito Lubino „Zaglębie“ (10 tšk.) ekipa su Darvydu Šernu ir Dominyku Galkevičiumi, svečiuose 1:2 (1:1) nusileidusi į tryliktą poziciją pakilusiai Belchatuvo GKS (11 tšk.) komandai.

D. Šernas rungtyniavo visą mačą, o D. Galkevičių 64-ą minutę aikštėje pakeitė Januszas Gancarczykas.

Aikštės šeimininkams įvarčius pelnė Grzegorzas Baranas (16 min.) ir Pawelas Buzala (59 min.), svečiams - Patrykas Rachwalas (27 min.).

Lenkijos pirmenybių lydere yra Vroclavo „Šląsk“ (25 tšk.) komanda, lenkianti Varšuvos „Legia“ ir čempionus Krokuvos „Wisla“ (po 21 tšk.) futbolininkus.

Penktą vietą užima Tado Kijansko atstovaujama Kelcų „Korona“ (19 tšk.) ekipa, Balstogės „Jagiellonia“ (17 tšk.) komanda su Andriumi Skerla - aštunta, o Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas Gdansko „Lechia“ (13 taškų) klubas - vienuoliktas.

Komanda su Ž.Karčemarsku Turkijos pirmenybėse nukrito į 15-ą vietą

Penktą pralaimėjimą Turkijos futbolo čempionato devintame ture patyrė bei į penkioliktą poziciją, kurią dalijasi su „Karabukspor“ ekipa, aštuoniolikos komandų turnyre nukrito vartininko Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Gaziantepspor“ (8 tšk.) klubas.

„Gaziantepspor“ komanda, kurios vartus gynė Lietuvos rinktinės žaidėjas, namuose 0:1 (0:0) nusileido į antrą vietą pakilusiai „Trabzonspor“ (16 tšk.) ekipai.

Pergalingą įvartį į lietuvio saugomus vartus įmušė Halilas Altintopas (90+2 min.).

Turkijos pirmenybių lyderiu tebėra čempiono titulą ginantis Stambulo „Fenerbahce“ (18 tšk.) klubas, trečioje pozicijoje - „Orduspor“ (16 taškų) futbolininkai.

Kovoje dėl Estijos lygos bronzos klubas su lietuviais prarado du taškus

Du taškus Estijos futbolo pirmenybių XXXV ture prarado antrus metus iš eilės bronzos medalius užsitikrinti siekiantis bei trečią vietą dešimties komandų turnyre užimantis lietuvių atstovaujamas Narvos „Trans“ (73 tšk.) klubas, mačą svečiuose su lydere Talino „Flora“ (80 tšk.) baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

Visą mačą svečių gretose žaidė Tomas Rimas, iki pertraukos Dmitrijus Šiškinas, nuo 69-os minutės - Marius Bezykornovas.

Narvos ekipa pirmavo po Maksimo Gruznovo (15 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Valerijus Minkenenas (76 min. iš 11 m baudinio).

Svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Henri Aniero (65 min.).

Ketvirtą vietą užimanti šalies vicečempionė Talino „Levadia“ (70 tšk.) komanda, kurioje nebuvo registruoti Povilas Šarūnas bei Valerijus Mižigurskis, svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo penktą poziciją užsitikrinusią Silamiajės „Kalev“ (51 tšk.) ekipą su trimis lietuviais.

Šeimininkų gretose visą mačą žaidė Gediminas Kruša ir Eimantas Valaitis (įspėtas 63 min.), o iki 67-os minutės rungtyniavęs Evaldas Užkuraitis geltoną kortelę prieš save išvydo 57-ą minutę.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Igoris Subotinas (25 ir 74 min.).

Antrą vietą Estijos pirmenybėse su 79 taškais užima Talino „Nomme JK Kalju" futbolininkai.