Ji dar blokavo varžovės metimą, 5 kartus suklydo bei trissyk prasižengė.

Per 36 žaidimo minutes (35:40) ji pataikė 2 tritaškius iš 7, 5 dvitaškius iš 11 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

G. Paugaitės indėlis į pergalę - 9 taškai ir 5 atkovoti kamuoliai. Per 28 minutes (28:12) ji pataikė visus 4 dvitaškius ir 1 baudos metimą iš dviejų, dusyk suklydo bei surinko 4 pražangas.

Nesėkme čempionatą pradėjo Sent Aman lez O „Hainaut Basket“ komanda su Marina Solopova, svečiuose 60:73 (19:24, 8:24, 14:9, 19:16) pralaimėjusi Lato „Montpellier“ krepšininkėms.

Lietuvos rinktinės žaidėjos sąskaitoje 8 taškai (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 3/6, baudos 2/2), 2 sugriebti ir 3 perimti kamuoliai, klaida ir pražanga per 18 su puse minutės (18:29).