Antrą vietą Vengrijos futbolo čempionate užima Papos "Lombard Termal FC" (10 tšk.) ekipa, o trečioje pozicijoje - Budapešto "Honved" (9 taškai) futbolininkai.

Trys lietuvių įvarčiai Estijos čempionato rungtynėse

Tryliktą pergalę Estijos pirmenybių XXIII turo rungtynėse iškovojo trečią vietą dešimties komandų turnyre užimantis praėjusio sezono bronzos medalininkas Narvos "Trans" (45 tšk.) klubas su trim lietuviais, svečiuose 4:1 (0:0) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje esančią Tartu "Tammeka" (26 tšk.) komandą.

Vieno įvarčio (90+1 min.) autoriumi į aikštės šeimininkų vartus tapo Marius Bezykornovas.

Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė ir Tomas Rimas, o Dmitrijus Šiškinas rungtynėms nebuvo registruotas.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Aleksandras Cekulajevs (47 min. iš 11 m baudinio ir 75 min.), vienu - Erikas Grigorjevas (51 min.).

Ketvirtą vietą užimanti šalies vicečempionė Talino "Levadia" (42 tšk.) ekipa, kurioje nebuvo registruoti nei Povilas Šarūnas, nei Valerijus Mižigurskis, 0:1 (0:0) pralaimėjo antroje pozicijoje esantiems "Nomme JK Kalju" (48 tšk.) futbolininkams.

Penktą vieta užimantis Silamejės "Kalev" (33 tšk.) klubas su trim lietuviais namuose 5:0 (3:0) sutriuškino "FC Viljandi" komandą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Eimantas Valaitis (19 min.) ir Gediminas Kruša (90 min.). Pirmas lietuvis žaidė visą mačą, antrasis - nuo 73-ios minutės.

Iki pertraukos rungtyniavęs Evaldas Užkuraitis pirmo kėlinio pabaigoje (45 min.) buvo įspėtas.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Artiomas Dmitrijevas (33 ir 40 min.), vienu - Jakubas Hejretas (51 min.).

Čempionate su 50 taškų po 20 rungtynių) pirmauja nugalėtojos titulą ginanti Talino "Flora" komanda.