Estafetės varžybose Lietuvos šešiolikmečių trijulė - Martynas Tirlikas, Gytis Nakvosas ir A. Bartkevičius - trasoje sugaišo 2 valandas 17 sekundžių ir 5 minutes 9 sekundes pralaimėjo aukso medalius iškovojusiems Danijos bendraamžiams.

Bronza atiteko Čekijos jauniesiems orientacininkams, kurie nuo nugalėtojų atsiliko 6 minutes ir 25 sekundes.

Šešiolikmečių varžybose jėgas išbandė 21-a komanda.

Aštuoniolikmečių merginų (23) estafetėje Lietuvos komanda užėmė aukštą penktą vietą. Lietuvės - Akvilė Preikšaitė, Milda Radzivonaitė ir Vesta Ambrazaitė - distanciją įveikė per 2 valandas 15 minučių 26 sekundes ir 12 minučių 18 sekundžių pralaimėjo čempionėmis tapusioms Čekijos (2:03:08) orientacininkėms.

Sidabro medaliais pasipuošė Norvegijos (atsiliko nuo nugalėtojų 1:57) sportininkės, bronza atiteko Austrijos (2:00) ekipai.